O sklepie meblowym BIS

Od 1996 roku specjalizujemy się w produkcji i kompleksowym wyposażaniu w meble, krzesła i fotele zarówno pomieszczeń biurowych, bibliotecznych i szkolnych, konferencyjnych, hotelowych, jak również barów, kawiarni i banków. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży oferujemy najlepsze rozwiązania.

Naszymi klientami są małe i duże przedsiębiorstwa, jak również urzędy, uczelnie, szkoły, biblioteki i odbiorcy indywidualni. Dzięki szerokiej ofercie mebli, znajomości rynku i współpracy z najlepszymi producentami, zaspokajamy wiele indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Nasza oferta

Proponujemy wysokiej jakości meble biurowe, począwszy od zwykłego biurka czy szafy po nowatorskie rozwiązania, zaprojektowane w celu ulepszenia organizacji pracy i optymalnego zagospodarowania powierzchni. Wielkość rozmiarów poszczególnych mebli - stołów konferencyjnych, szafek, biurek, lad recepcyjnych pozwala zaaranżować każdą przestrzeń i stworzyć jednolite stylistycznie wnętrze.

Oferta firmy meblarskiej BIS obejmuje następujące grupy produktów i usług:

  • meble gabinetowe
  • meble szkolne
  • krzesła i fotele biurowe
  • meble konferencyjne
  • lady recepcyjne, meble hotelowe
  • krzesła kawiarniane, barowe
  • naprawa i serwis krzeseł i mebli biurowych

Szczególny nacisk kładziemy na jakość naszych usług i produktów przy zachowaniu ich korzystnej relacji w stosunku do ceny. Oprócz produktów naszej firmy w ofercie posiadamy również meble biurowe i krzesła firm: Biuro-Serwis, Forte, Martigo, Bejot, Nowy Styl, Drewsystem, MJ Design. Meble produkujemy z zastosowaniem wysokiej jakości płyt wiórowych laminowanych, płyt wiórowych fornirowanych oklejonych naturalną okleiną i akcesoriów meblowych wiodących producentów.

Ranty mebli zabezpieczone są obrzeżem ABS odpornym na ścieranie i odkształcanie. Fronty szaf, drzwiczki biurek zamykane za pomocą zamków patentowych. Konstrukcja połączeń korpusów naszych mebli biurowych wykonana jest w technologii nowoczesnych złączy śrubowych i mimośrodowych w połączeniu z tradycyjnymi kółkami drewnianymi. Półki mocowane w zależności od przeznaczenia na metalowych podporach z możliwością regulacji wysokości, lub złączem śrubowym. Fronty montowane są na nowoczesnych zawiasach puszkowych umożliwiających ciche i precyzyjne użytkowanie. Bezpieczeństwa dokumentów strzegą zamki bębenkowe, lub według życzenia zamki baskwilowe.

Szuflady naszych mebli zaopatrzone w prowadnice rolkowe lub kulkowe w zależności od intensywności użytkowania i ilości przechowywanych w nich rzeczy.

Zobacz nasze rekomendacje

Serdecznie zapraszamy do współpracy!