Meble biurowe i kuchenne na zamówienie

Nie znalazłeś mebli o satysfakcjonujących wymiarach w standardowej ofercie? Potrzebujesz mebli na zamówienie?

Jako sklep działający w branży od 1996 roku zdajemy sobie sprawę, że standardowa oferta mebli nie zawsze trafia w potrzeby klientów. Dlatego w naszej ofercie zawarliśmy również możliwość zamówienia mebli na wymiar.

meble biurowe na zamówienie

Nasze meble

Nasi specjaliści pomogą Państwu w doborze rozwiązań, które zaspokoją niestandardowe potrzeby w kwestii mebli biurowych, kuchennych, zabudowy wnęk czy szaf przesuwnych.

Proponowane przez nas meble wytwarzane są z zastosowaniem wysokiej jakości płyt laminowanych, fornirowanych oklejonych naturalną okleiną i akcesoriów meblowych wiodących producentów. Łączenia korpusów mebli wykonane są w nowoczesnej technologii złączy śrubowych i mimośrodowych a także z tradycyjnych kołków drewnianych.

Kto nas poleca?

Współpracujemy z klientami prywatnymi ale również ze szkołami, uczelniami wyższymi czy organizacjami takimi jak Samorządowe Kolegium Odwoławcze.

Zobacz nasze rekomendacje!
meble biurowe na zamówienie

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy Państwa do naszego sklepu przy ulicy Stanisława Konarskiego 18 lub do kontaktu telefonicznego: 12 632 49 34 bądź mailowego: bis@meble-bis.com.pl

lub poprzez formularz poniżej:

wszystkie pola są wymagane